KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 11356109
nr 1135 6109
Hjalmar Grahn
(1882-1949), Sverige
Blyerts, Hjalmar Grahn (1882-1949), porträtt, daterad -19, bildmått: 14x14
Utrop:
500 kr
måndag 9 oktober 2017
kl 18:43:03
Hjalmar Grahn
Läs mer om Hjalmar Grahn